GlobaLeaks - en to fa_AF translation catalogue (597 entries)

en: Log in
fa_AF: ورود

en: Theme customization
fa_AF: فرمایشی سازی تم

en: Languages
fa_AF: لسان ها

en: Text customization
fa_AF: فرمایشی سازی متن

en: Advanced
fa_AF: پیشرفته

en: Question templates
fa_AF: قالب های سؤال

en: Questionnaires
fa_AF: پرسشنامه ها

en: Add new questionnaire
fa_AF: اضافه کردن پرسشنامه جدید

en: Home
fa_AF: خانه

en: Changelog
fa_AF: گزارش ثبت تغییرات

en: License
fa_AF: جواز

en: Templates
fa_AF: قالب ها

en: Delete
fa_AF: حذف

en: Anomalies
fa_AF: موارد غیرعادی

en: Preferences
fa_AF: ترجیحات

en: Notifications
fa_AF: اعلانات

en: file unavailable
fa_AF: فایل در دسترس نیست

en: Date
fa_AF: تاریخ

en: Expiration date
fa_AF: تاریخ انقضاء

en: Last Access
fa_AF: آخرین دسترسی

en: Files
fa_AF: فایل ها

en: Comments
fa_AF: تبصره ها

en: Messages
fa_AF: پیام ها

en: Details
fa_AF: جزئیات

en: Platform wizard
fa_AF: رهنمون پلتفورم

en: CREDIT CARD
fa_AF: کریدیت کارت

en: YOUR NAME
fa_AF: نام شما

en: Label the report
fa_AF: راپور را لیبل گذاری کنید

en: Postpone the expiration date
fa_AF: تاریخ انقضاء را به تعویق بیاندازید

en: Select all
fa_AF: انتخاب همه

en: Deselect all
fa_AF: لغو انتخاب همه

en: Refresh
fa_AF: ریفریش

en: Channel
fa_AF: کانال

en: Preview
fa_AF: پیش نمایش

en: The whistleblower has already read the last update
fa_AF: هم اکنون افشاگر آخرین اپدیت را خوانده است

en: The whistleblower has not read the last update yet
fa_AF: افشاگر هنوز آخرین اپدیت را نخوانده است

en: Move up
fa_AF: حرکت به طرف بالا

en: Move down
fa_AF: حرکت به طرف پایین

en: Move left
fa_AF: حرکت به طرف چپ

en: Move right
fa_AF: حرکت به طرف راست

en: Import
fa_AF: وارد کردن

en: Export
fa_AF: صادر کردن

en: Save all
fa_AF: ذخیره همه

en: Access control
fa_AF: کنترول دسترسی

en: Number
fa_AF: شماره

en: Email
fa_AF: ایمیل

en: Regular expression validator
fa_AF: اعتبارسنج عبارت منظم

en: Minimum number of input characters
fa_AF: حداقل تعداد کرکترهای ورودی

en: Maximum number of input characters
fa_AF: حداکثر تعداد کرکترهای ورودی

en: Earliest selectable date
fa_AF: اولین تاریخ قابل انتخاب

en: Latest selectable date
fa_AF: آخرین تاریخ قابل انتخاب

en: 0 = auto
fa_AF: 0 = اتوماتیک

en: Yes
fa_AF: بلی

en: No
fa_AF: نخیر

en: Attachment
fa_AF: ضمیمه

en: Attachments
fa_AF: ضمیمه ها

en: Change your password
fa_AF: پسورد خود را تغییر دهید

en: User
fa_AF: کاربر

en: Motivation
fa_AF: انگیزه

en: Status
fa_AF: وضعیت

en: Request motivation
fa_AF: درخواست انگیزه

en: Reply motivation
fa_AF: پاسخ به انگیزه

en: Request status
fa_AF: درخواست وضعیت

en: Custodian
fa_AF: نگهبان

en: Identity
fa_AF: هویت

en: Access requested
fa_AF: دسترسی درخواست شد

en: Request access to the whistleblower's identity
fa_AF: برای دسترسی به هویت افشاکننده درخواست بدهید

en: Please write a motivation
fa_AF: یک انگیزه بنویسید

en: Reply to the request
fa_AF: به درخواست پاسخ بدهید

en: Authorized
fa_AF: مجاز

en: Denied
fa_AF: رد شد

en: Waiting for authorization
fa_AF: منتظر اجازه

en: New request
fa_AF: درخواست جدید

en: Authorize
fa_AF: اجازه دادن

en: Deny
fa_AF: رد کردن

en: Deny access to the whistleblower's identity
fa_AF: رد کردن درخواست دسترسی به هویت افشاگر

en: Authorize access to the whistleblower's identity
fa_AF: اجازه دسترسی به هویت افشاگر

en: URL redirects
fa_AF: تغییر مسیر URL

en: Anomaly detection thresholds
fa_AF: آستانه تشخیص مورد غیرعادی

en: Available disk space
fa_AF: فضای موجود در دیسک

en: Last update
fa_AF: آخرین اپدیت

en: Disable notifications to administrators
fa_AF: غیرفعال کردن اعلانات به مدیران

en: Disable notifications to custodians
fa_AF: غیرفعال کردن اعلانات به نگهبانان

en: Disable notifications to recipients
fa_AF: غیرفعال کردن اعلانات به دریافت کنندگان

en: Score
fa_AF: نمره

en: Trigger question
fa_AF: سؤال برانگیزنده

en: Triggered by score:
fa_AF: برانگیزنده شده با نمره:

en: Weak
fa_AF: ضعیف

en: Acceptable
fa_AF: قابل قبول

en: Strong
fa_AF: قوی

en: Text shown on top of the interface for selecting channels
fa_AF: متن در بالای رابط برای انتخاب کانال نشان داده شده است

en: Silence email notifications
fa_AF: صامت کردن اعلانات ایمیل

en: Turn on email notifications
fa_AF: روشن کردن اعلانات ایمیل

en: Input validation
fa_AF: اعتبارسنجی ورودی

en: Email address
fa_AF: آدرس ایمیل

en: Custom
fa_AF: سفارشی

en: None
fa_AF: هیچکدام

en: Regular expression
fa_AF: عبارت منظم

en: Search
fa_AF: جستجو

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
fa_AF: این متن سفارشی دیگر در پلتفورم نمایش داده نمی شود. متن اصلی یا تغییر کرده یا حذف شده است.

en: Audit log
fa_AF: تفتیش راپور عملیات

en: Stats
fa_AF: آمار

en: Activities
fa_AF: فعالیت ها

en: Reports
fa_AF: راپورها

en: Report
fa_AF: گزارش

en: Users
fa_AF: کاربران

en: From
fa_AF: از

en: Number of downloads
fa_AF: تعداد دانلود ها

en: File size not accepted.
fa_AF: اندازه فایل قابل قبول نیست.

en: Maximum file size is:
fa_AF: حداکثر اندازه فایل:

en: Scheduled jobs
fa_AF: وظایف زمان بندی شده

en: Regenerate
fa_AF: تولید مجدد

en: Display options alphabetically
fa_AF: نمایش گزینه ها به ترتیب حروف الفبا

en: Enable email notifications for:
fa_AF: فعال کردن اعلانات ایمیل برای:

en: Disable
fa_AF: غیرفعال کردن

en: Remove
fa_AF: برداشتن

en: Use as default
fa_AF: استفاده به صورت عادی

en: Collapse
fa_AF: جمع کردن

en: Expand
fa_AF: باز کردن

en: Select
fa_AF: انتخاب کردن

en: Deselect
fa_AF: لغو انتخاب

en: Surname
fa_AF: تخلص

en: New
fa_AF: جدید

en: Opened
fa_AF: باز شده

en: Closed
fa_AF: بسته شده

en: Placeholder
fa_AF: پِلِیس هولدر

en: Print
fa_AF: چاپ

en: Previous
fa_AF: قبلی

en: Next
fa_AF: بعدی

en: First
fa_AF: اولین

en: Last
fa_AF: آخرین

en: Send a test email to your email address.
fa_AF: یک ایمیل آزمایشی به آدرس ایمیل خود روان کنید.

en: Block the submission
fa_AF: بلاک کردن ارسال

en: Skip the recipient account creation.
fa_AF: صرف نظر کردن از ساخت اکاونت گیرنده

en: Send activation link
fa_AF: ارسال لینک فعال‌سازی

en: Password reset
fa_AF: تنظیم مجدد پسورد

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
fa_AF: یک یا چند گیرنده هنوز اولین ورود خود را انجام نداده‌اند. این بدان معناست که آنها راپورها را دریافت نخواهند کرد.

en: This user has not performed the first login yet.
fa_AF: این کاربر هنوز اولین ورود خود را انجام نداده است.

en: seconds
fa_AF: ثانیه ها

en: This domain name is not available.
fa_AF: نام این دامنه در دسترس نیست.

en: Mark as important
fa_AF: نشانگذاری به عنوان مهم

en: Copy to clipboard
fa_AF: کاپی در کلیپ بورد

en: Logout
fa_AF: خروج

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
fa_AF: به این گیرنده توانایی اعطای دسترسی کاربر به راپورها را بدهید

en: Grant access
fa_AF: اعطای دسترسی

en: Revoke access
fa_AF: لغو دسترسی

en: Assigned to
fa_AF: اختصاص یافته به

en: Not provided.
fa_AF: ارائه نشده است.

en: File a report
fa_AF: ترتیب یک راپور

en: Before proceeding, please set a new password.
fa_AF: قبل از ادامه، لطفاً یک پسورد جدید تنظیم کنید.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
fa_AF: قبل از ادامه، لطفاً تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید.

en: Enable
fa_AF: فعال

en: Low
fa_AF: کم

en: High
fa_AF: زیاد

en: megabytes
fa_AF: میگابایت

en: percentage
fa_AF: فیصدی

en: Save
fa_AF: ذخیره

en: Type
fa_AF: نوع

en: Severity
fa_AF: شدت

en: Object
fa_AF: شی

en: ID
fa_AF: کارت هویت

en: Username
fa_AF: نام کاربر

en: Role
fa_AF: نقش

en: Name
fa_AF: نام

en: Creation date
fa_AF: تاریخ ساخت

en: Last access
fa_AF: آخرین دسترسی

en: Whistleblower's last access
fa_AF: آخرین دسترسی افشاگر

en: Substatuses
fa_AF: زیر وضعیت ها

en: Add
fa_AF: اضافه کردن

en: Label
fa_AF: لیبل

en: This field is mandatory
fa_AF: این بخش اجباری است

en: Edit
fa_AF: اصلاح

en: Cancel
fa_AF: لغو

en: Report statuses
fa_AF: راپور وضعیت ها

en: Channels
fa_AF: کانال‌ها

en: Hidden
fa_AF: پنهان

en: Description
fa_AF: توضیح

en: Questionnaire
fa_AF: پرسشنامه

en: Recipients
fa_AF: دریافت‌کننده‌ها

en: days
fa_AF: روزها

en: Set the value to 0 to disable this feature.
fa_AF: برای غیرفعال کردن این ویژگی، مقدار را 0 قرار دهید.

en: Show the questionnaire navigation interface
fa_AF: نمایش رابط جهت یابی پرسشنامه

en: Allow whistleblowers to select their recipients
fa_AF: اجازه به افشاگرها برای انتخاب دریافت کننده ها

en: Select all recipients by default
fa_AF: انتخاب همه‌ دریافت‌کننده ها به شکل عادی

en: Maximum number of selectable recipients:
fa_AF: حداکثر تعداد دریافت کننده های قابل انتخاب:

en: Show recipients in alphabetical order
fa_AF: نمایش دریافت کننده ها بر اساس حروف الفبا

en: Show recipient details on the status page of the report
fa_AF: نمایش جزئیات دریافت کننده روی صفحه وضعیت در راپور

en: Enable comments
fa_AF: فعال کردن تبصره ها

en: Allow the whistleblower to write comments
fa_AF: به افشاگر اجازه نوشتن تبصره ها داده شود

en: Enable private messages
fa_AF: فعال سازی پیام های خصوصی

en: Allow the whistleblower to send messages
fa_AF: به افشاگر اجازه ارسال پیام داده شود

en: Allow the whistleblower to add attachments
fa_AF: به افشاگر اجازه اضافه کردن ضمیمه به این راپور داده شود

en: Additional questionnaire
fa_AF: پرسشنامه اضافی

en: Scoring system options
fa_AF: گزینه های سیستم امتیاز دهی

en: Threshold
fa_AF: آستانه

en: Value
fa_AF: ارزش

en: Medium
fa_AF: متوسط

en: Software version:
fa_AF: نسخه نرم‌افزار:

en: Restrict access to specific IP addresses
fa_AF: محدود کردن دسترسی به آدرس های مشخص IP

en: Enabled
fa_AF: فعال

en: Allowed IP addresses
fa_AF: آدرس های IP مجاز

en: Admin
fa_AF: ادمین

en: Recipient
fa_AF: دریافت کننده

en: Each entry must be separated with a comma.
fa_AF: هر ورودی باید با یک کامه از هم جدا شوند.

en: Example:
fa_AF: مثال:

en: Hostname
fa_AF: نام میزبان

en: Organization
fa_AF: سازمان

en: Invalid email address
fa_AF: آدرس ایمیل نامعتبر

en: City
fa_AF: شهر

en: Country
fa_AF: کشور

en: Country code
fa_AF: کود کشور

en: Generate
fa_AF: تولید

en: Private Key
fa_AF: کلید خصوصی

en: Certificate Signing Request
fa_AF: درخواست امضاء تصدیق

en: Download
fa_AF: دانلود

en: Certificate
fa_AF: تصدیق

en: Valid until:
fa_AF: معتبر الی:

en: Issuer:
fa_AF: صادرکننده:

en: Intermediate Certificates
fa_AF: تصدیق های واسطه

en: Reset
fa_AF: تنظیم دوباره

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
fa_AF: این پلتفورم، تنطیمات HTTPS را ذریعه این رابط پشتیبانی می کند.

en: Automatic configuration
fa_AF: پیکربندی اتوماتیک

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
fa_AF: استفاده از پیکربندی HTTPS اتوماتیک، تمام مراحل درخواست، فعال سازی و تمدید تصدیق را از  ادارۀ بیایید تصدیق را رمزگداری نماییم، کنترول می کند.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
fa_AF: این پلتفورم باید از طریق یک آدرس IP عمومی قابل دسترسی باشد و همچنین نامِ میزبانِ انتخاب شده باید شامل یک رکورد DNS متناظر که به آن آدرس اشاره می کند، باشد.

en: Proceed
fa_AF: ادامه بدهید

en: Manual configuration
fa_AF: پیکربندی دستی

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
fa_AF: رهنمون پیکربندی دستی، شما را در نصب HTTPS از یک مرجع صدور تصدیق دیگر راهنمایی خواهد کرد.

en: Disabled
fa_AF: غیر فعال

en: Auto-renewal
fa_AF: تمدید اتوماتیک

en: Tor Onion Service
fa_AF: خدمات Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
fa_AF: ناشناس کردن اتصالات خروجی

en: Let the platform be reachable without Tor
fa_AF: اجازه دسترسی داشتن به پلتفورم بدون نیاز به Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
fa_AF: فعال سازی نقش ها برای استفاده از پلتفورم بدون Tor

en: Whistleblower
fa_AF: افشاگر

en: To
fa_AF: به

en: Default mail configuration in use. Please consider using a private mail server.
fa_AF: پیکربندی پیش‌فرض ایمیل در حال استفاده است. لطفا از یک سرور ایمیل خصوصی استفاده کنید.

en: SMTP email address
fa_AF: آدرس ایمیل SMTP

en: SMTP server address
fa_AF: آدرس سرور SMTP

en: SMTP server port
fa_AF: سرور پارت STMP

en: Security
fa_AF: امنیت

en: Require authentication
fa_AF: نیاز به تأیید هویت

en: Password
fa_AF: پسورد

en: Number of hours before sending a report expiration alert
fa_AF: تعداد ساعات باقیمانده تا ارسال هشدار منقضی شدن راپور

en: Test the configuration
fa_AF: آزمایش پیکربندی

en: Reset SMTP configuration
fa_AF: تنظیم مجدد پیکربندی SMTP

en: Reset notification templates to default
fa_AF: تنظیم مجدد قالب های اعلان به حالت عادی

en: Template
fa_AF: قالب

en: Question
fa_AF: سؤال

en: Single-line text input
fa_AF: ورودی متن یک خطی

en: Multi-line text input
fa_AF: ورودی متن چند خطی

en: Selection box
fa_AF: جعبه انتخاب

en: Multiple choice input
fa_AF: ورودی چند گزینه ای

en: Checkbox
fa_AF: چک باکس

en: Terms of service
fa_AF:  شرایط خدمات

en: Date range
fa_AF: محدوده تاریخ

en: Group of questions
fa_AF: گروپ سؤال ها

en: Row
fa_AF: ردیف

en: Column
fa_AF: ستون

en: Width
fa_AF: عرض

en: Question group
fa_AF: گروپ سؤال

en: Hint
fa_AF: اشاره

en: Mandatory
fa_AF: الزامی

en: Accept multiple file uploads
fa_AF: قبول اپلود فایل های متعدد

en: Accept multiple answers
fa_AF: قبول جواب های متعدد

en: Template override
fa_AF: لغو قالب

en: Phone number
fa_AF: شماره تلیفون

en: Text
fa_AF: متن

en: Checkbox label
fa_AF: لیبل چک باکس

en: Add multimedia content
fa_AF: افزودن محتوای چند رسانه ای

en: Image
fa_AF: عکس

en: Audio
fa_AF: فایل صوتی

en: Video
fa_AF: ویدئو

en: Text shown upon negative answer
fa_AF: نمایش متن در هنگام پاسخ منفی

en: Trigger conditions
fa_AF: شرایط برانگیزنده

en: Sufficient
fa_AF: کافی

en: Options
fa_AF: گزینه‌ها

en: Addition
fa_AF: جمع

en: Multiplier
fa_AF: ضرب کننده

en: Questions
fa_AF: سؤالات

en: Add new question
fa_AF: افزودن سؤال جدید

en: Add question from template
fa_AF: افزودن سؤال از قالب

en: Duplicate
fa_AF: کاپی کردن

en: Steps
fa_AF: مراحل

en: Logo
fa_AF: لوگو

en: Project name
fa_AF: نام پروژه

en: Homepage title
fa_AF: عنوان صفحه اصلی

en: Presentation
fa_AF: ارائه

en: Question to solicit possible whistleblowers
fa_AF: سؤال برای جلب افشاگران احتمالی

en: Whistleblowing button
fa_AF: دکمه افشاگری

en: Disclaimer
fa_AF: رفع ادعا یا مسئولیت

en: Footer
fa_AF: پانویس

en: Upload
fa_AF: اپلود

en: Language:
fa_AF: لسان:

en: Add custom text
fa_AF: اضافه کردن متن سفارشی

en: Custom text
fa_AF: متن سفارشی

en: Original text
fa_AF: متن اصلی

en: Original translation
fa_AF: ترجمه اصلی

en: Custom translation
fa_AF: ترجمه سفارشی

en: Disable submissions
fa_AF: غیرفعال‌سازی ارسال

en: Enable encryption
fa_AF: فعال سازی رمزگذاری

en: Enable administrators to change user passwords
fa_AF: اجازه به ادمین ها برای تغییر پسوردهای کاربران

en: Administrators authorized to change user passwords:
fa_AF: ادمین های مجاز به تغییر پسورد کاربران:

en: Enable multisite feature
fa_AF: فعال سازی ویژگی شبکه سایت ها

en: Enable simplified login
fa_AF: فعال سازی ورود ساده

en: Enable search engines indexing
fa_AF: فعال کردن ایندکس گذاری موتورهای جستجو

en: Default questionnaire
fa_AF: پرسشنامه عادی

en: Show contexts in alphabetical order
fa_AF: نمایش محتوای متنی بر اساس حروف الفبا

en: Size limit for file attachments
fa_AF: محدودیت حجم برای ضمیمه‌ها

en: Require two factor authentication
fa_AF: نیاز به تأیید هویت دو عاملی

en: Password change interval
fa_AF: فاصله زمانی تغییر پسورد

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
fa_AF: به دلایل امنیتی‌، تغییر پسورد در فاصله های زمانی منظم ضروری می باشد.

en: Number of days till notifying unread reports to users
fa_AF: تعداد روزها تا زمان اطلاع راپورهای خوانده نشده به کاربران

en: Disable the privacy panel
fa_AF: غیرفعال کردن پنل محرمیبت

en: Enable custom privacy panel
fa_AF: فعال سازی پنل محرمیت سفارشی

en: Custom privacy panel
fa_AF: پنل محرمیت سفارشی

en: Enable custodian user role
fa_AF: فعال سازی نقش کاربر نگهبان

en: Enable scoring system
fa_AF: فعال سازی سیستم امتیازدهی

en: Logging level
fa_AF: سطح ثبت وقایع

en: Log accesses of internal users
fa_AF: ثبت دسترسی های کاربران داخلی

en: Notify administrators of software problems
fa_AF: آگاه سازی ادمین ها از مشکلات نرم افزار

en: Notify developers of software problems
fa_AF: آگاه سازی برنامه نویس از مشکلات نرم افزار

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
fa_AF: با فعال کردن این ویژگی، شما در توسعه و امنیت پلتفورم سهیم خواهید بود.

en: Reset reports
fa_AF: تنظیم مجدد راپورها

en: Settings
fa_AF: تنظیمات

en: Case management
fa_AF: مدیریت قضیه

en: Network
fa_AF: شبکه

en: Sites
fa_AF: سایت ها

en: Mode:
fa_AF: حالت:

en: Configure
fa_AF: ّپیکربندی

en: Subdomain
fa_AF: دامنۀ فرعی

en: Creation date:
fa_AF: تاریخ ایجاد :

en: Root domain used for secondary sites
fa_AF: دامنه ریشه استفاده شده برای سایت های ثانویه

en: Use the first site for administrative purposes only
fa_AF: استفاده از سایت اول فقط برای اهداف مدیریتی

en: Allow users to sign up
fa_AF: اجازه به کاربران برای ثبت نام

en: Enable terms of service
fa_AF: فعال سازی شرایط خدمات

en: Title
fa_AF: عنوان

en: Public name
fa_AF: نام عمومی

en: Send reset link
fa_AF: ارسال لینک تنظیم مجدد

en: Set password
fa_AF: تنظیم پسورد

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
fa_AF: پسورد انتخابی بسیار ضعیف است. یک پسورد معتبر باید حداقل 12 کرکتر داشته باشد؛ بشمول حداقل یک کرکتر با حروف کوچک، یک کرکتر با حروف بزرگ، یک شماره و یک کرکتر خاص.

en: Force password change
fa_AF: وادار به تغییر پسورد

en: The user will be forced to change its password on next login.
fa_AF: کاربر مجبور است تا پسورد خود را در ورود بعدی تغییر دهد.

en: Disable two factor authentication
fa_AF: غیرفعالسازی تأیید هویت دو عاملی

en: Language
fa_AF: لسان

en: Enable email notifications
fa_AF: فعال سازی اعلان های ایمیل

en: Details of the PGP key:
fa_AF: جزئیات کلید PGP:

en: Fingerprint
fa_AF: اثر انگشت

en: Set up encryption by providing a PGP public key
fa_AF: تنظیم رمزگذاری با ارائه کلید عمومی PGP

en: Give this admin ability to change user passwords
fa_AF: اجازه دادن به این ادمین برای تغییر پسوردها

en: Forcefully selected
fa_AF: انتخاب شده به اجبار

en: Allow the recipient to delete reports
fa_AF: اجازه به دریافت کننده‌ برای پاک کردن راپورها

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
fa_AF: اجازه به دریافت کننده برای به تعویق انداختن تاریخ انقضاء راپور

en: Give the user administrative access to the following features:
fa_AF: دادن دسترسی مدیریتی به ویژگی های زیر برای کاربر:

en: Request date
fa_AF: تاریخ درخواست

en: Report date
fa_AF: تاریخ راپور

en: Authorization
fa_AF: اجازه

en: Requests
fa_AF: درخواست‌ها

en: The validation link is either incorrect or has expired.
fa_AF: لینک تأیید اعتبار یا نادرست است یا منقضی شده است.

en: Your new email address has been validated.
fa_AF: آدرس ایمیل جدید شما معتبر شناخته شده است.

en: Forgot password?
fa_AF: پسورد را فراموش کرده اید؟

en: Enter the two factor authentication code
fa_AF: کود تأیید هویت دو عاملی را وارد کنید

en: Authentication failed
fa_AF: تأیید هویت ناموفق بود

en: The code is either invalid or expired.
fa_AF: کود یا نامعتبر است یا منقضی شده است.

en: Please select your account:
fa_AF: اکاونت خود را انتخاب کنید:

en: Now type your password, then click 'Log in':
fa_AF: حالا پسورد خود را وارد کنید، بعد دکمه "ورود" را کلیک کنید:

en: Text shown after the user has selected the option.
fa_AF: متن نشان داده شده بعد از اینکه کاربر گزینه را انتخاب کرد.

en: Confirm
fa_AF: تأیید

en: Assign score points
fa_AF: تخصیص امتیاز

en: Are you sure?
fa_AF: آیا مطمئن هستید؟

en: Close
fa_AF: بستن

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
fa_AF: لطفاً توجه داشته باشید که تمام اطلاعات مرتبط برای همیشه از بین خواهند رفت.

en: Enable two factor authentication
fa_AF: فعال سازی تأیید هویت دو عاملی

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
fa_AF: لطفاً قبل از ادامه، مستندات را به دقت مطالعه کنید:

en: Account recovery key
fa_AF: کلید بازیابی اکاونت

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
fa_AF: از آن یک کاپی تهیه کرده و در مکانی امن نگهداری نمایید. اگر پسورد خود را فراموش کردید، برای بازیابی دسترسی به اکاونت خود، بدون از دست دادن معلومات، به آن ضرور دارید.

en: Enter a name for the copy
fa_AF: یک نام برای کاپی وارد کنید

en: Request support
fa_AF: درخواست کمک

en: Thank you.
fa_AF: تشکر از شما.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
fa_AF: ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

en: Submit
fa_AF: تسلیم کردن

en: The connection is not secure.
fa_AF: ارتباط امن نمی باشد.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
fa_AF: پلتفورم هنوز برای اتصال های HTTPS تنظیم نشده و بهتر است که فقط برای تست کردن از آن استفاده شود.

en: Please write a motivation for the reply
fa_AF: لطفاً برای جواب یک انگیزه بنویسید

en: Send
fa_AF: ارسال

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
fa_AF: با تأیید، شما تاریخ انقضاء را به تعویق خواهید انداخت به:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
fa_AF: این یک پلتفورم نمایشی است، لطفاً از آن برای ارسال واقعی استفاده نکنید.

en: Install an authenticator app on your phone
fa_AF: لطفاً یک اپلیکیشن تأیید هویت بر روی موبایل خود نصب کنید.

en: Scan the QR code with the app
fa_AF: QR کود را ذریعه اپلیکیشن اسکن کنید

en: Error!
fa_AF: خطا!

en: Internal server error
fa_AF: خطای داخلی سرور

en: Error on input validation
fa_AF: خطا در اعتبار سنجی ورودی

en: Resource not found
fa_AF: منبع یافت نشد

en: Forbidden operation
fa_AF: عملیات ممنوعه

en: The specified old password is not valid
fa_AF: پسورد قدیمی ارائه شده معتبر نیست

en: Resource can only be accessed via the Tor network
fa_AF: منبع فقط با استفاده از شبکه Tor قابل دسترس است

en: The upload request exceeds the size limit
fa_AF: سایز اپلود درخواستی بزرگتر از حد مجاز است

en: Current password
fa_AF: پسورد فعلی

en: New password
fa_AF: پسورد جدید

en: The new password must be different from the current one.
fa_AF: پسورد جدید باید با پسورد فعلی فرق داشته باشد.

en: Type your new password again
fa_AF: پسور جدید خود را دوباره تایپ کنید

en: The two passwords do not match
fa_AF: این دو پسورد یکسان نیستند

en: Validation of email address change in progress.
fa_AF: اعتبار سنجی تغییر آدرس ایمیل در حال انجام می باشد.

en: Please check your inbox for further instructions.
fa_AF: لطفاً اینباکس خود را برای طرزالعمل های بیشتر چک کنید.

en: Warning
fa_AF: هشدار

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
fa_AF: به شما اکیداً توصیه می شود که برای بازدید از این سایت، از برنامه ای به نام مرورگر Tor استفاده کنید که  از هویت شما محافظت می کند.

en: Download the Tor Browser
fa_AF: مرورگر Tor را دانلود کنید

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
fa_AF: سپس آدرس زیر را در مرورگر Tor کپی و جایگذاری کنید:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
fa_AF: آیا در حال حاضر راپور خود را داده اید؟ رسید خود را وارد کنید.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
fa_AF: یا رسید نامعتبر است یا راپور منقضی شده است.

en: Select a file or drag it here.
fa_AF: فایل را انتخاب کرده و یا آن را به اینجا بکشید.

en: Size:
fa_AF: اندازه:

en: Uploading files…
fa_AF: در حال اپلود فایل ها...

en: Upload completed successfully!
fa_AF: اپلود با موفقیت انجام شد!

en: Estimated upload time:
fa_AF: زمان تخمینی برای اپلود:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
fa_AF: دریافت کنندگان از شما می خواهند تا یک پرسشنامه اضافی را پر کنید.

en: Fill the additional questionnaire
fa_AF: پرسشنامه اضافی را پر کنید

en: From:
fa_AF: از:

en: To:
fa_AF: به:

en: Filename
fa_AF: نام فايل

en: Upload date
fa_AF: تاریخ اپلود

en: File size
fa_AF: اندازه فایل

en: Questionnaire answers
fa_AF: پاسخ‌های پرسشنامه

en: Step
fa_AF: مرحله

en: Status:
fa_AF: وضعیت:

en: Files attached by recipients
fa_AF: فایل های ضمیمه شده توسط دریافت کنندگان

en: Upload a file:
fa_AF: یک فایل اپلود کنید:

en: Welcome!
fa_AF: خوش آمدید!

en: For the user documentation, visit:
fa_AF: برای مستندات کاربر، مراجعه کنید به:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
fa_AF: اگر به کمک تخنیکی ضرورت دارید، سؤال کلی دارید، یا یک ایده جدید برای نرم افزار دارید:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
fa_AF: اگر می خواهید در توسعه نرم افزار مشارکت داشته باشید یا باگی را راپور کنید، لطفاً یک موضوع در سیستم تیکت زدن ما باز کنید:

en: Join our chat:
fa_AF: در چت ما اشتراک کنید:

en: Follow the project on:
fa_AF: پروژه را در اینجا دنبال کنید:

en: An update is available:
fa_AF: یک اپدیت موجود می باشد:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
fa_AF: به شما توصیه می کنیم تا برای بازیابی "کلید بازیابی اکاونت"، به بخش "ترجیحات" دسترسی پیدا کنید و آن را در جایی امن ذخیره کنید. در صورت فراموش کردن پسورد، این کلید برای بازیابی دسترسی شما به پلتفورم  ضروری می‌باشد.

en: The provided recovery key is invalid.
fa_AF: کلید بازیابی ارائه شده نامعتبر است.

en: The provided reset token is invalid or expired.
fa_AF: توکن تنظیم مجدد یا معتبر نیست یا منقضی شده است.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
fa_AF: نام کاربری خود یا آدرس ایمیل را برای درخواست تنظیم مجدد پسورد وارد کنید.

en: Enter your email address to request a password reset.
fa_AF: برای درخواست تنظیم مجدد پسورد، آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

en: Password reset requested.
fa_AF: تنظیم مجدد پسورد درخواست شد.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
fa_AF: کلید بازیابی رمزگذاری خود را برای تکمیل روند بازنشانی پسورد وارد کنید

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
fa_AF: دسترسی به هویت افشاگر از نگهبان درخواست شده است.

en: Date of the request
fa_AF: تاریخ درخواست

en: Show
fa_AF: نمایش

en: Congratulations!
fa_AF: تبریک!

en: You have completed the platform activation.
fa_AF: شما مراحل فعالسازی پلتفورم را تکمیل کرده اید.

en: Success!
fa_AF: موفق شد!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
fa_AF: پلتفورم افشاگری شما تقریباً آماده است!

en: Check your inbox to activate it.
fa_AF: برای فعالسازی، اینباکس خود را بررسی کنید.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
fa_AF: در صورتی که فعالسازی ظرف 24 ساعت صورت نپذیرد، پلتفورم به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

en: Sign up
fa_AF: ثبت نام

en: Site
fa_AF: پایگاه

en: Confirmation
fa_AF: تائیدیه

en: Invalid confirmation
fa_AF: تائیدیه نامعتبر

en: Invalid phone number
fa_AF: شماره تلیفون نامعتبر

en: Address
fa_AF: آدرس

en: Fiscal code
fa_AF: کد مالی

en: Tax code
fa_AF: شماره مالیات

en: The answer is too short
fa_AF: پاسخ بسیار کوتاه است

en: The specified input is not valid.
fa_AF: ورودی مشخص شده معتبر نیست.

en: The specified input is not valid:
fa_AF: ورودی مشخص شده معتبر نیست:

en: please enter a valid email address.
fa_AF: لطفاً یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: please enter numbers only.
fa_AF: لطفاً فقط نمبر وارد کنید.

en: Submissions disabled
fa_AF: ارسال ها غیر فعال شدند

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
fa_AF: شما به طور قابل شناسایی به سرور متصل شده اید و این سرور فقط ارسال های ناشناس را قبول میکند

en: Your report was successful.
fa_AF: راپور شما با موفقیت انجام شد.

en: Remember your receipt for this report.
fa_AF: رسید خود برای این راپور را به یاد داشته باشید.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
fa_AF: از رسید 16 نمبری برای وارد شدن استفاده کنید. شما امکان مشاهده پیام های ارسالی از سوی ما را دارید و همچنین می توانید معلومات بیشتری را اضافه کنید.

en: View your report
fa_AF: راپور خود را ببینید

en: Recipient selection
fa_AF: انتخاب دریافت کننده

en: Select the recipients of your report:
fa_AF: دریافت کننده راپور خود را انتخاب کنید:

en: Recipients selected:
fa_AF: دریافت کنندگان انتخابی:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
fa_AF: شما به حداکثر مجاز تعداد دریافت‌کنندگان قابل انتخاب رسیده‌اید.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
fa_AF: دریافت کنندگان زیر راپور شما را دریافت می کنند و شما نمی توانید آنها را حذف کنید:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
fa_AF: در این مرحله پاسخ ها به سؤالات زیر یا ناقص یا نامعتبر هستند:

en: You must select at least one recipient.
fa_AF: شما باید حداقل یک دریافت کننده مشخص کنید.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
fa_AF: انتظار برای تمام شدن اپلود فایل(ها).

en: The following steps have errors:
fa_AF: مراحل زیر دارای خطا می باشند:

en: Hide
fa_AF: پنهان کردن

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
fa_AF: طرزالعمل قدم به قدم زیر به شما کمک خواهد کرد تا پلتفورم افشاگری خود را ایجاد کنید.

en: Please choose a configuration profile:
fa_AF: لطفاً یک پروفایل پیکربندی را انتخاب کنید:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
fa_AF: اجازه دادن به این ادمین برای تنظیم مجدد پسوردهای کاربر.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
fa_AF: توصیه می کنیم اگر می خواهید اطلاعات در شرایطی که دریافت کنندگان، پسوردهای خود را گم می کنند از بین برود، این گزینه را انتخاب کنید. از سوی دیگر، اگر می خواهید سیستمی را راه اندازی کنید که فقط دریافت کنندگان بتوانند به ارسالات دسترسی داشته باشند، استفاده از این ویژگی را توصیه نمی کنیم.

en: Please choose a different username.
fa_AF: لطفاً نام کاربری متفاوتی را انتخاب کنید.

en: I have read and agree to the terms of the license.
fa_AF: من شرایط مجوز را خوانده ام و با آن موافقم.

en: You have completed the platform wizard.
fa_AF: شما رهنمون پلتفورم را کامل کرده اید.

en: Please summarize your report in a few words.
fa_AF: راپور خود را در چند کلیمه خلاصه سازید.

en: Describe your report in detail.
fa_AF: راپور خود را به صورت کامل تشریح کنید.

en: Where did the facts happen?
fa_AF: این حقایق در کجا رخ دادند؟

en: When did the facts happen?
fa_AF: این حقایق چه زمانی رخ دادند؟

en: I'm a victim
fa_AF: من یک قربانی هستم

en: I'm involved in the facts
fa_AF: من درگیر حقایق هستم

en: I witnessed the facts in person
fa_AF: من شخصا شاهد حقایق بودم

en: I was personally told by a direct witness
fa_AF: من شخصا از یک شاهد مستقیم شنیدم

en: It is a rumor I heard
fa_AF: شایعه‌ای است که شنیدم

en: How are you involved in the reported facts?
fa_AF: در حقایق گزارش شده چگونه درگیر هستید؟

en: Do you have evidence to support your report?
fa_AF: آیا مدرکی برای پشتیبانی از گزارش خود دارید؟

en: Please attach the evidence to support your report.
fa_AF: لطفا شواهد را برای پشتیبانی گزارش خود ضمیمه کنید.

en: Please describe the evidence in detail.
fa_AF: لطفا شواهد را با جزئیات بیان کنید.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
fa_AF: شرح کامل شواهد ارائه شده توانایی ما را برای ارزیابی ادعاها و تحقیق افزایش می‌دهد. لطفا توجه داشته باشید که بخش قابل توجهی از ویدیوها، تصاویر یا اسناد ارسال شده را ارجاع دهید.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
fa_AF: آیا حقایق را به سازمان ها و یا افراد دیگر گزارش کرده‌اید؟

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
fa_AF: لطفا سازمان‌ها و یا افرادی را که در مورد این حقایق اطلاع داده‌اید فهرست کنید.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
fa_AF: آیا این سازمان‌ها ادعاهای شما را بررسی کرده‌اند؟ اگر چنین است، نتیجه چه بوده است؟

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
fa_AF: نتیجه‌ای که می خواهید با حمایت ما به دست آورید چیست؟

en: Do you want to provide your identification information?
fa_AF: آیا میخواهید معلوماتی که هویت شما را مشخص می کنند، ارائه دهید؟

en: First name
fa_AF: نام

en: Last name
fa_AF: نام خانوداگی

en: Alternative contact method
fa_AF: روش جایگزین برقراری تماس

en: I prefer to be contacted via this platform only
fa_AF: من ترجیح می‌دهم که تنها از طریق این پلتفورم با من تماس گرفته شود

en: Other
fa_AF: دیگر

en: Dear {RecipientName},
fa_AF: {RecipientName} گرامی،

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
fa_AF: شما این ایمیل را دریافت کرده‌اید چون یک اکاونت کاربری برای شما بر روی سیستم ساخته شده است: {Site}

en: Username: {Username}
fa_AF: نام کاربری: {Username}

en: Activation link: {Url}
fa_AF: لینک فعال‌سازی: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
fa_AF: لطفا برای فعال‌سازی اکاونت خود بالای لینک کلیک کرده و پسورد خود را تنظیم کنید.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
fa_AF: بعد از فعال‌سازی موفق، شما قادر به دسترسی به سیستم ذریعه لینک زیر خواهید بود: {LoginUrl}

en: Kind regards,
fa_AF: با احترام،

en: Account activation
fa_AF: فعال‌سازی اکاونت

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
fa_AF: پلتفورم افشاگری شما از این طریق قابل دسترسی می باشد:

en: To log in, visit:
fa_AF: برای ورود، مراجعه کنید به:

en: Users' credentials:
fa_AF: اعتبارنامه های کاربران:

en: The platform will be automatically deleted on:
fa_AF: پلتفورم به صورت اتوماتیک در این تاریخ حذف خواهد شد:

en: Access instructions
fa_AF: رهنمودهای دسترسی

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
fa_AF: تعداد فعالیت های شناسایی شده اخیر بیشتر از حد معمول می باشد.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
fa_AF: این می تواند نشانه حمله ( برای مثال، شخصی سعی دارد اطلاعات جعلی را وارد سرور شما کند) یا نتیجه افزایش بازدید از پروژه شما باشد.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
fa_AF: بررسی موضوع برای تشخیص قانونی بودن یا نبودن آن.

en: The activities with unusual stats are:
fa_AF: فعالیت ها با آمار غیرمعمولی آن عبارت است از:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
fa_AF: سرور نمی تواند تضمین کند که یک راپور جدید می تواند ذخیره شود، بنابراین راپورها غیرفعال شده اند.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
fa_AF: لطفاً از کمک تخنیکی بخواهید تا فضایِ دیسک بیشتری بالای سرور ایجاد کند.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
fa_AF: تکنالوژی GlobaLeaks شامل یک جز بررسی کننده وضعیت سرور می باشد. بنابراین در صورتی که مسئله ای نیاز به توجه داشته باشد، ما به شما اطلاع خواهیم داد.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
fa_AF: برای معلومات بیشتر، وارد رابط مدیریت شوید و به بخش های "وضعیت های سیستم" و "موارد غیرمعمولی" مراجعه کنید.

en: Anomaly detected in {NodeName}
fa_AF: موارد غیرمعمولی در  {NodeName} شناسایی شد

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
fa_AF: این ایمیل به شما اطلاع می دهد که کلید PGP کاربران زیر در حال انقضا می باشد یا منقضی شده است:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
fa_AF: بدون یک کلید PGP معتبر، سیستم نمی تواند به آن ها اعلان های رمزگذاری شده ارسال کند.

en: PGP key expiration alert
fa_AF: هشدار انقضای کلید PGP

en: A new whistleblowing site has been registered.
fa_AF: یک سایت افشاگری جدید راجستر شده است.

en: Registration data:
fa_AF: اطلاعات ثبت نام:

en: Site: {Url}
fa_AF: سایت: {Url}

en: Name: {Name}
fa_AF: نام: {Name}

en: Email: {Email}
fa_AF: ایمیل: {Email}

en: New whistleblowing site registered
fa_AF: سایت افشاگری جدید راجستر شد

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
fa_AF: این یک ایمیل آزمایشی ارسال شده از جانب رابط مدیریتی پلتفورم می باشد.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
fa_AF: دریافت این ایمیل نشان می دهد که سرور قادر به تأیید هویت و تعامل با سرور ایمیل SMPT بوده است.

en: Test email
fa_AF: ایمیل آزمایشی

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
fa_AF: این ایمیل به شما اطلاع می دهد که یک درخواست برای تغییر آدرس ایمیل شما به  {NewEmailAddress} صورت گرفته است.

en: Click the following link to validate this change:
fa_AF: برای تایید این تغییر، بالای لینک زیر کلیک کنید:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
fa_AF: اگر شما خواستار این تغییر نبودید، پسورد خود را تغییر داده و با ادمین سیستم خود تماس بگیرید.

en: Email change request
fa_AF: درخواست تغییر ایمیل

en: From: {Author}
fa_AF: از: {Author}

en: Date: {EventTime}
fa_AF: تاریخ: {EventTime}

en: From: Whistleblower
fa_AF: از: افشاگر

en: Date: {SubmissionDate}
fa_AF: تاریخ: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
fa_AF: لیبل: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
fa_AF: وضعیت: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
fa_AF: تصدیق HTTPS لود شده بر روی پلتفورم در حال انقضاء می باشد یا منقضی شده است.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
fa_AF: تاریخ انقضاء: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
fa_AF: بدون یک تصدیق معتبر، پلتفورم فقط به شیوه ایمن و ذریعه Tor در دسترس خواهد بود.

en: Log in to solve the issue.
fa_AF: برای حل مشکل وارد شوید.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
fa_AF: هشدار انقضای تصدیق HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
fa_AF: تمدید اتوماتیک تصدیق HTTPS برای امروز ناموفق بود.

en: The system will keep trying.
fa_AF: سیستم به تلاش خود ادامه خواهد دهد.

en: Failed HTTPS certificate renewal
fa_AF: تمدید تصدیق HTTPS ناموفق بود

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
fa_AF: این ایمیل به شما اطلاع می دهد که نگهبان به شما اجازه داده تا به هویت افشاگر برای راپور {TipNum} دسترسی داشته باشید.

en: The report can be accessed at:
fa_AF: راپور از طریق زیر قابل دسترسی می باشد:

en: Access to whistleblower's identity authorized
fa_AF: اجازه دسترسی به هویت افشاگر داده شد

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
fa_AF: این ایمیل اطلاع می دهد که یک نگهبان مانع دسترسی شما به هویت افشاگر برای راپور {TipNum} شده است.

en: Access to whistleblower's identity denied
fa_AF: دسترسی به هویت افشاگر داده نشد.

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
fa_AF: این ایمیل به شما اطلاع می دهد که دریافت کننده خواستار دسترسی به هویت افشاگر برای راپور {TipNum} می باشد

en: The request can be accessed at:
fa_AF: درخواست از طریق زیر قابل دسترسی می باشد:

en: New request of access to a whistleblower's identity
fa_AF: درخواست جدید دسترسی به هویت یک افشاگر

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
fa_AF: این ایمیل اطلاع می دهد که افشاگر راپور {TipNum}، هویت خود را برای شما فاش کرده است.

en: The whistleblower has provided their identity
fa_AF: افشاگر هویت خود را فاش کرده است

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
fa_AF: شما این ایمیل را دریافت کرده‌اید زیرا یک درخواست تنظیم مجدد پسورد برای اکاونت شما، {Username}، ارسال شده است.

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
fa_AF: اگر شما درخواست نکرده اید، می توانید از آن چشم پوشی کرده و این ایمیل را حذف کنید.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
fa_AF: شما می توانید درخواست خود را با کلیک بالای لینک زیر تأیید کنید:

en: Password reset instructions
fa_AF: رهنمود های تنظیم مجدد پسورد

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
fa_AF: این ایمیل اطلاع می دهد که کلید PGP شما در حال انقضاء می باشد یا منقضی شده است.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
fa_AF: شما باید اعتبار آن را تمدید کرده و کلید حاضر در پلتفورم را اپدیت کنید، یا یک کلید جدید اپلود کنید.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
fa_AF: بدون یک کلید PGP معتبر، سیستم نمی تواند اطلاعات ارائه شده به شما را رمزگذاری کند.

en: Click the link to activate the platform:
fa_AF: برای فعال سازی پلتفورم، بالای لینک زیر کلیک کنید:

en: Activation
fa_AF: فعال سازی

en: A software update is available.
fa_AF: اپدیت نرم افزار موجود می باشد.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
fa_AF: از نظر امنیتی بهتر است که پلتفورم را اپدیت کنید.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
fa_AF: برای آگاهی از ویژگی های جدید و اصلاحات باگ ها در نسخه جدید، تغییرات را در اینجا ببینید:  {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
fa_AF: برای رهنمودهای اپدیت نرم افزار،  لطفاً به مستندات موجود مراجعه کنید: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
fa_AF: این ایمیل اطلاع می‌دهد که یک دریافت کننده، دسترسی به یک یا چند راپور را به شما داده است.

en: New report
fa_AF: راپور جدید

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
fa_AF: اولین تاریخ انقضاء {EarliestExpirationDate} می باشد.

en: Please remember to check them before they are deleted.
fa_AF: لطفاً قبل از اینکه حذف شوند، آن ها را بررسی کنید.

en: Some reports will expire soon
fa_AF: برخی راپورها به زودی منقضی می شوند

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
fa_AF: این ایمیل اطلاع می دهد که یک افشاگر شما را به عنوان دریافت کننده ارزشمند راپور خود انتخاب کرده است.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
fa_AF: شما باید توجه خاصی به معلومات و محتویات داشته باشید. لطفاً به خاطر داشته باشید که افشاگران برای منفعت عموم، خود را در معرض ریسک های شخصی بالایی قرار می دهند. بنابراین مطالب ارائه شده در این راپور از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
fa_AF: این ایمیل اپدیت شدن یک راپور موجود را به شما اطلاع می‌دهد.

en: Report updated
fa_AF: راپور اپدیت شد

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
fa_AF: این ایمیل، از راپورهای خوانده نشده یا اپدیت شده خبر می دهد.

en: Reminder about unread or updated reports
fa_AF: یادآور راپورهای خوانده نشده یا اپدیت شده

en: Role: {Role}
fa_AF: نقش: {Role}

en: Password: {Password}
fa_AF: پسورد: {Password}
