GlobaLeaks - en to hu_HU translation catalogue (570 entries)

en: Log in
hu_HU: Bejelentkezés

en: Theme customization
hu_HU: Téma testreszabás

en: Languages
hu_HU: Nyelvek

en: Text customization
hu_HU: Szöveg testreszabás

en: Advanced
hu_HU: Speciális

en: Question templates
hu_HU: Kérdés sablonok

en: Questionnaires
hu_HU: Kérdőívek

en: Add new questionnaire
hu_HU: Új kérdőív hozzáadása

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: Changelog
hu_HU: Change log

en: License
hu_HU: Licensz

en: Templates
hu_HU: Sablonok

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Anomalies
hu_HU: Rendellenességek

en: Preferences
hu_HU: Preferenciák

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: file unavailable
hu_HU: fájl nem elérhető

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Expiration date
hu_HU: Lejárat ideje

en: Last Access
hu_HU: Legutóbbi hozzáférés

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Messages
hu_HU: Üzenetek

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Platform wizard
hu_HU: Platform varázsló

en: CREDIT CARD
hu_HU: HITELKÁRTYA

en: YOUR NAME
hu_HU: AZ ÖN NEVE

en: Label the report
hu_HU: Címkézze a beküldést

en: Postpone the expiration date
hu_HU: Lejárati idő meghosszabítása

en: Select all
hu_HU: Összes kijelölése

en: Deselect all
hu_HU: Összes kijelölésének megszüntetése

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: The whistleblower has already read the last update
hu_HU: A bejelentő elolvasta a legfrissebb üzeneteket

en: The whistleblower has not read the last update yet
hu_HU: A bejelentő még nem olvasta a legfrissebb üzeneteket.

en: Move up
hu_HU: Mozgatás fel

en: Move down
hu_HU: Mozgatás le

en: Move left
hu_HU: Mozgatás balra

en: Move right
hu_HU: Mozgatás jobbra

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Save all
hu_HU: Összes mentése

en: Access control
hu_HU: Hozzáférés kezelése

en: Number
hu_HU: Szám

en: Regular expression validator
hu_HU: Szabályos kifejezés érvényesítő

en: Minimum number of input characters
hu_HU: Bemeneti karakterek minimális száma

en: Maximum number of input characters
hu_HU: Bemeneti karakterek maximális száma

en: Earliest selectable date
hu_HU: Legkorábbi kiválasztható dátum

en: Latest selectable date
hu_HU: Legkésőbbi kiválasztható dátum

en: Yes
hu_HU: Igen

en: No
hu_HU: Nem

en: Attachment
hu_HU: Mellékelt

en: Attachments
hu_HU: Mellékletek

en: Change your password
hu_HU: Változtassa meg a jelszavát

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: Motivation
hu_HU: Motiváció

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Request motivation
hu_HU: Motiváció kérése

en: Reply motivation
hu_HU: Válasz motiváció

en: Request status
hu_HU: Állapot kérése

en: Custodian
hu_HU: Gondnok

en: Identity
hu_HU: Identitás

en: Access requested
hu_HU: Hozzáférés kérve

en: Request access to the whistleblower's identity
hu_HU: Hozzáférés kérése a bejelentők identitásához

en: Please write a motivation
hu_HU: Kérem, adjon meg egy motivációt

en: Reply to the request
hu_HU: Válasz a kérésre

en: Authorized
hu_HU: Jogosult

en: Denied
hu_HU: Elutasított

en: Waiting for authorization
hu_HU: Várakozás a jogosultságra

en: New request
hu_HU: Új kérés

en: Authorize
hu_HU: Feljogosít

en: Deny
hu_HU: Elutasít

en: Deny access to the whistleblower's identity
hu_HU: Hozzáférés megtagadása a bejelentők identitásához

en: Authorize access to the whistleblower's identity
hu_HU: Hozzáférés engedélyezése a bejelentők identitásához

en: URL redirects
hu_HU: Átirányítás

en: Anomaly detection thresholds
hu_HU: Anomália érzékelés határértékek

en: Available disk space
hu_HU: Elérhető lemezterület

en: Last update
hu_HU: Utolsó frissítés

en: Disable notifications to administrators
hu_HU: Értesítések letiltása az adminisztrátoroknak

en: Disable notifications to custodians
hu_HU: Értesítések letiltása a gondnokoknak

en: Disable notifications to recipients
hu_HU: Értesítések letiltása a címzetteknek

en: Score
hu_HU: Pont

en: Trigger question
hu_HU: Trigger kérdés

en: Triggered by score:
hu_HU: Trigger érték:

en: Weak
hu_HU: Gyenge

en: Acceptable
hu_HU: Elfogadható

en: Strong
hu_HU: Erős

en: Silence email notifications
hu_HU: Email értesítések kikapcsolása

en: Turn on email notifications
hu_HU: Email értesítések bekapcsolása

en: Input validation
hu_HU: Bevitel ellenőrzések

en: Email address
hu_HU: Email cím

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: None
hu_HU: Semmi

en: Regular expression
hu_HU: Reguláris kifejezés

en: Search
hu_HU: Keresés

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
hu_HU: Ez a szöveg nem kerül többé megjelenítésre a platformon. Az eredeti szöveg megváltozott vagy eltávolításra került

en: Stats
hu_HU: Statisztikák

en: Activities
hu_HU: Aktivitások

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Report
hu_HU: Jelentés

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: From
hu_HU: Innen:

en: Number of downloads
hu_HU: Letöltések száma

en: File size not accepted.
hu_HU: Fájl méret nem elfogadott.

en: Maximum file size is:
hu_HU: A maximum fájlméret:

en: Scheduled jobs
hu_HU: Időzített feladatok

en: Regenerate
hu_HU: Újragenerálás

en: Display options alphabetically
hu_HU: Lehetőségek mutatása ABC-sorrendben

en: Enable email notifications for:
hu_HU: E-mail értesítések bekapcsolása:

en: Disable
hu_HU: Bekapcsol

en: Remove
hu_HU: Eltávolít

en: Use as default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Collapse
hu_HU: Összecsuk

en: Expand
hu_HU: Kinyit

en: Select
hu_HU: Kiválaszt

en: Deselect
hu_HU: Kijelölés levétele

en: Surname
hu_HU: Vezetéknév

en: New
hu_HU: Új

en: Opened
hu_HU: Megnyitott

en: Closed
hu_HU: Lezárva

en: Placeholder
hu_HU: Felirat helye

en: Print
hu_HU: Nyomtatás

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: First
hu_HU: Első

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Send a test email to your email address.
hu_HU: Küldjön teszt email az email címére.

en: Block the submission
hu_HU: Bejelentés tiltása.

en: Skip the recipient account creation.
hu_HU: Címzett felhasználó létrehozás kihagyása.

en: Send activation link
hu_HU: Aktivációs link küldése

en: Password reset
hu_HU: Jelszó visszaállítása

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
hu_HU: Egy vagy több címzett még nem jelentkezett be. Ez azt jelenti, hogy ők nem kapják meg jelentéseket.

en: This user has not performed the first login yet.
hu_HU: Ez a felhasználó még nem lépett be.

en: seconds
hu_HU: másodpercet

en: This domain name is not available.
hu_HU: Ez a domain nem elérhető.

en: Mark as important
hu_HU: Megjelölés fontosnak

en: Copy to clipboard
hu_HU: Másolás vágólapra

en: Logout
hu_HU: Kilépés

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
hu_HU: Ennek a címzettnek képesség adása arra, hogy felhasználói hozzáférést adjon a jelentésekhez

en: Grant access
hu_HU: Hozzáférés adása

en: Revoke access
hu_HU: Hozzáférés visszavonása

en: File a report
hu_HU: Jelentés beküldése

en: Before proceeding, please set a new password.
hu_HU: Továblépés előtt kérjük, állítson be új jelszót

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
hu_HU: Továbblépés előtt állíta be a 2-faktoros autentikációt

en: Enable
hu_HU: Engedélyez

en: Low
hu_HU: Alacsony

en: High
hu_HU: Magas

en: megabytes
hu_HU: megabájt

en: percentage
hu_HU: százalék

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Type
hu_HU: Típus

en: Severity
hu_HU: Súlyosság

en: Object
hu_HU: Objektum

en: ID
hu_HU: Azonosító

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Role
hu_HU: Szerep

en: Name
hu_HU: Név

en: Creation date
hu_HU: Létrehozás ideje

en: Last access
hu_HU: Legutóbbi hozzáférés

en: Whistleblower's last access
hu_HU: A bejelentő utolsó belépési időpontja

en: Substatuses
hu_HU: Alstátuszok

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Label
hu_HU: Cím

en: This field is mandatory
hu_HU: Ez a mező kötelező

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Report statuses
hu_HU: Jelentés állapotok

en: Hidden
hu_HU: Rejtett

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Questionnaire
hu_HU: Kérdőívek

en: Recipients
hu_HU: Címzettek

en: days
hu_HU: nap

en: Set the value to 0 to disable this feature.
hu_HU: Állítsa az értéket 0-ra, hogy kikapcsolja ezt a funkciót.

en: Show the questionnaire navigation interface
hu_HU: Mutasd a kérdőív felületet

en: Allow whistleblowers to select their recipients
hu_HU: A bejelentő kiválaszthatja a címzetteket

en: Select all recipients by default
hu_HU: Az összes címzett kiválasztása alapértelmezetten

en: Maximum number of selectable recipients:
hu_HU: Maximum kiválasztható címzettek száma:

en: Show recipients in alphabetical order
hu_HU: A címzettek megjelenítése betűrendben

en: Show recipient details on the status page of the report
hu_HU: A címzettek adatainak megjelenítése a jelentés státusz oldalán

en: Enable comments
hu_HU: Megjegyzések engedélyezése

en: Allow the whistleblower to write comments
hu_HU: A bejelentő írhat megjegyzéseket

en: Enable private messages
hu_HU: Privát üzenetek engedélyezése

en: Allow the whistleblower to send messages
hu_HU: A bejelentő küldhet üzeneteket

en: Allow the whistleblower to add attachments
hu_HU: Engedélyezi a bejelentőknek, hogy mellékleteket adjanak hozzá a beadványhoz

en: Additional questionnaire
hu_HU: További kérdőívek

en: Scoring system options
hu_HU: Pontozási rendszer opciók

en: Threshold
hu_HU: Határérték

en: Value
hu_HU: Érték

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Software version:
hu_HU: Szoftver verzió:

en: Restrict access to specific IP addresses
hu_HU: Hozzáférés korlátozása bizonyos IP címekre

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Allowed IP addresses
hu_HU: Engedélyezett IP címek

en: Recipient
hu_HU: Címzett

en: Each entry must be separated with a comma.
hu_HU: Minden egységet vesszővel kell elválasztani

en: Example:
hu_HU: Példa:

en: Hostname
hu_HU: Kiszolgálónév

en: Organization
hu_HU: Szervezet

en: Invalid email address
hu_HU: Hibás emailcím

en: City
hu_HU: Város

en: Country
hu_HU: Ország

en: Country code
hu_HU: Ország előhívó száma

en: Generate
hu_HU: Generálás

en: Private Key
hu_HU: Privát kulcs

en: Certificate Signing Request
hu_HU: Tanúsítványkérelem

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Certificate
hu_HU: Tanúsítvány

en: Valid until:
hu_HU: Érvényességi idő:

en: Issuer:
hu_HU: Kiálította:

en: Intermediate Certificates
hu_HU: Köztes igazolások

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
hu_HU: A platform támogatja a HTTPS konfigurációt ezen az interfészen keresztül.

en: Automatic configuration
hu_HU: Automatikus konfigurálás

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
hu_HU: Az automatikus HTTPS konfiguráció az egész tanúsítvány igénylés, engedélyezés és tanúsítvány megújítás folyamatot kezeli a  Let's Encrypt tanúsítványkiadó segítségével.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
hu_HU: A platformnak hozzáférhetőnek kell lennie egy publikus IP címen és a kiválasztott hostnévnek DNS bejegyzéssel kell rendelkeznie arra a címre.

en: Proceed
hu_HU: Tovább

en: Manual configuration
hu_HU: Manuális  konfigurálás

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
hu_HU: A kézi beállítás varázsló átvezeti a telepítés lépésein, ahhoz, hogy beállíthasson egy HTTPS tanúsítványt, ami egy másik kiadótól származik.

en: Disabled
hu_HU: Leiltva

en: Auto-renewal
hu_HU: Auto-megújítás

en: Tor Onion Service
hu_HU: Tor Onion szolgáltatás

en: Anonymize outgoing connections
hu_HU: Kimenő kapcsolatok anonimizálása

en: Let the platform be reachable without Tor
hu_HU: Tegye elérhetővé a platformot Tor nélkül

en: Roles enabled to use the platform without Tor
hu_HU: Szerepkörök, amelyek használhatók Tor nélkül

en: Whistleblower
hu_HU: Bejelentő

en: To
hu_HU: Címzett

en: SMTP email address
hu_HU: SMTP email cím

en: SMTP server address
hu_HU: SMTP kiszolgáló címe

en: SMTP server port
hu_HU: SMTP kiszolgáló port

en: Security
hu_HU: Biztonság

en: Require authentication
hu_HU: Jóváhagyást igényel

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Number of hours before sending a report expiration alert
hu_HU: Órák száma beadvány lejárati riasztás küldése előtte

en: Test the configuration
hu_HU: Beállítások tesztelése

en: Reset SMTP configuration
hu_HU: SMTP beállítások visszaállítása

en: Reset notification templates to default
hu_HU: Az értesítési sablonok alapértelmezettre állítása

en: Template
hu_HU: Sablon

en: Question
hu_HU: kérdés

en: Single-line text input
hu_HU: Egysoros szövegbevitel

en: Multi-line text input
hu_HU: Többsoros szövegbevitel

en: Selection box
hu_HU: Választómező

en: Multiple choice input
hu_HU: Több választásos bevitel

en: Checkbox
hu_HU: Jelölőnégyzet

en: Terms of service
hu_HU: Használati feltételek

en: Date range
hu_HU: Időszak

en: Group of questions
hu_HU: Kérdések csoportja

en: Row
hu_HU: Sor

en: Column
hu_HU: Oszlop

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Question group
hu_HU: Kérdéscsoport

en: Hint
hu_HU: Tipp

en: Mandatory
hu_HU: Kötelező

en: Accept multiple file uploads
hu_HU: Több fájlos feltöltések fogadása

en: Accept multiple answers
hu_HU: Több válasz fogadása

en: Template override
hu_HU: Template felülírása

en: Phone number
hu_HU: Telefonszám

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Checkbox label
hu_HU: Checkbox felirata

en: Add multimedia content
hu_HU: Multimédia tartalom hozzáadása

en: Image
hu_HU: kép

en: Audio
hu_HU: hanganyag

en: Video
hu_HU: videó

en: Text shown upon negative answer
hu_HU: Megjelenítendő szöveg negatív válasz esetén

en: Trigger conditions
hu_HU: Trigger feltételek

en: Sufficient
hu_HU: elegendő

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: Addition
hu_HU: Továbbiak

en: Multiplier
hu_HU: Szorzó

en: Questions
hu_HU: kérdések

en: Add new question
hu_HU: Új kérdés hozzáadása

en: Add question from template
hu_HU: Kérdés hozzáadása sablonból

en: Duplicate
hu_HU: duplikáció

en: Steps
hu_HU: lépések

en: Logo
hu_HU: Logó

en: Project name
hu_HU: Projekt név

en: Homepage title
hu_HU: Honlap cím

en: Presentation
hu_HU: Prezentáció

en: Question to solicit possible whistleblowers
hu_HU: Kiszivárogtatás kérdés

en: Whistleblowing button
hu_HU: Szivárogtatás gomb

en: Disclaimer
hu_HU: Nyilatkozat

en: Footer
hu_HU: Élőláb

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Language:
hu_HU: Nyelv:

en: Add custom text
hu_HU: Egyéni szöveg hozzáadása

en: Custom text
hu_HU: Egyéni szöveg

en: Original text
hu_HU: Eredeti szöveg

en: Original translation
hu_HU: Eredeti fordítás

en: Custom translation
hu_HU: Egyéni fordítás

en: Disable submissions
hu_HU: Feltöltéstek letiltása

en: Enable encryption
hu_HU: Titkosítás engedélyezése

en: Enable administrators to change user passwords
hu_HU: Engedélyezze, hogy az adminisztrátorok megváltoztathassák a felhasználói jelszavakat.

en: Administrators authorized to change user passwords:
hu_HU: Az adminisztrátoroknak engedélyezett a felhasználói jelszavak megváltoztatása:

en: Enable multisite feature
hu_HU: Multisite engedélyezése

en: Enable simplified login
hu_HU: Egyszerűsített login engedélyezése

en: Enable search engines indexing
hu_HU: Keresőmotorok indexelésének engedélyezése

en: Default questionnaire
hu_HU: Alap kérdőív

en: Show contexts in alphabetical order
hu_HU: A kategóriák megjelenítése betűrendben

en: Size limit for file attachments
hu_HU: Mellékletek méretkorláta

en: Require two factor authentication
hu_HU: 2-faktoros autentikáció szükséges

en: Password change interval
hu_HU: Jelszó módosítás időszak

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
hu_HU: Biztonsági okokból a jelszót rendszeresen módosítani kell.

en: Number of days till notifying unread reports to users
hu_HU: Napok száma a felhasználóknak értesítés küldéséhez

en: Disable the privacy panel
hu_HU: Adatvédelmi panel letiltása

en: Enable custom privacy panel
hu_HU: Egyedi adatvédelmi panel engedélyezése

en: Custom privacy panel
hu_HU: Egyéni adatvédelmi panel

en: Enable custodian user role
hu_HU: Kezelő felhasználó típus engedélyezése

en: Enable scoring system
hu_HU: Pontozási rendszer engedélyezése

en: Logging level
hu_HU: Log szint

en: Log accesses of internal users
hu_HU: Belső felhasználók belépési logja

en: Notify administrators of software problems
hu_HU: Adminisztrátorok értesítése a szoftver problémáiról

en: Notify developers of software problems
hu_HU: Fejlesztők értesítése a szoftver problémáiról

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
hu_HU: A funkció engedélyezésével hozzájárul a platform fejlesztéséhez és biztonságához.

en: Reset reports
hu_HU: Jelentések alaphelyzetbe állítása

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Case management
hu_HU: Esetkezelés

en: Network
hu_HU: Hálózat

en: Sites
hu_HU: Weboldalak

en: Mode:
hu_HU: Mód:

en: Configure
hu_HU: Beállítás

en: Subdomain
hu_HU: Aldomain

en: Creation date:
hu_HU: Létrehozás dátuma:

en: Root domain used for secondary sites
hu_HU: Gyökér domain használt a másodlagos oldalakhoz

en: Use the first site for administrative purposes only
hu_HU: Az első oldalt kizárólag adminisztratív célokra használja.

en: Allow users to sign up
hu_HU: Felhasználók feliratkozásának engedélyezése

en: Enable terms of service
hu_HU: Felhasználási feltételek engedélyezése

en: Title
hu_HU: Cím

en: Public name
hu_HU: Nyilvános elnevezés

en: Send reset link
hu_HU: Visszaállító link küldése

en: Set password
hu_HU: Jelszó beállítása

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
hu_HU: A kiválasztott jelszó nem elég erős. A jelszónak legalább 12 karakteresnek kell lennie, és tartalmaznia kell kis- és nagybetűket, számot és speciális karaktert is.

en: Force password change
hu_HU: Jelszó változtatás kényszerítése

en: The user will be forced to change its password on next login.
hu_HU: A felhasználó kényszeríve lesz, hogy megváltoztassa a jelszavát a következő bejelentkezéskor.

en: Disable two factor authentication
hu_HU: 2-faktoros belépés kikapcsolása

en: Language
hu_HU: Nyelv:

en: Enable email notifications
hu_HU: E-mail értesítések bekapcsolása

en: Details of the PGP key:
hu_HU: A PGP kulcs részletei:

en: Fingerprint
hu_HU: Ujjlenyomat:

en: Set up encryption by providing a PGP public key
hu_HU: Titkosítás beállítása egy PGP publikus kulcsra

en: Give this admin ability to change user passwords
hu_HU: Adjon az adminisztrátornak lehetőséget a felhasználók jelszavának megváltoztatására

en: Forcefully selected
hu_HU: Erőteljesen kiválasztva

en: Allow the recipient to delete reports
hu_HU: Engedélyezés a címzetteknek, hogy töröljék a tippeket

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
hu_HU: A címzett számára engedélyezi a füles lejárati dátumának hosszabítását

en: Give the user administrative access to the following features:
hu_HU: A felhasználónak adminisztratív jogok adása a következő funkciókra:

en: Request date
hu_HU: Kérés dátuma

en: Report date
hu_HU: Jelentés dátum

en: Authorization
hu_HU: Felhatalmazás

en: Requests
hu_HU: Kérelmek

en: The validation link is either incorrect or has expired.
hu_HU: A validációs link vagy hibás vagy lejárt.

en: Your new email address has been validated.
hu_HU: Az új e-mailcím aktiválásra került

en: Forgot password?
hu_HU: Elfelejtett jelszó

en: Enter the two factor authentication code
hu_HU: Adja meg a 2-faktoros belépés ellenőrző kódját

en: Authentication failed
hu_HU: Az azonosítás nem sikerült

en: The code is either invalid or expired.
hu_HU: A kód érvénytelen vagy lejárt.

en: Please select your account:
hu_HU: Kérjük válassza ki fiókját:

en: Now type your password, then click 'Log in':
hu_HU: Kérjük adja meg jelszavát majd kattinson a Belépés gombra:

en: Text shown after the user has selected the option.
hu_HU: Megjelenített szöveg, miután a felhasználó kiválasztotta az opciót.

en: Confirm
hu_HU: Hosszabbítás megerősítése

en: Assign score points
hu_HU: Pontszám hozzárendelése

en: Are you sure?
hu_HU: Biztosan?

en: Close
hu_HU: Bezár

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
hu_HU: Kérjük figyeljen arra, hogy minden kapcsolódó adat véglegesen törlésre kerül.

en: Enable two factor authentication
hu_HU: Kétfaktoros azonosítás engedélyezése

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
hu_HU: Mielőtt végrehajtja, kérjük olvassa el figyelmesen a dokumentációt itt:

en: Account recovery key
hu_HU: Fiók visszaállító kulcs

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
hu_HU: Készítsen róla egy másolatot és tárolja biztonságos helyen.  Ha elveszti jelszavát, akkor az adatvesztés nélküli helyreállításhoz szükséges.

en: Enter a name for the copy
hu_HU: Adja meg a másolat nevét

en: Request support
hu_HU: Támogatás kérése

en: Thank you.
hu_HU: Köszönjük.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
hu_HU: Kapcsolatba lépünk Önnel, amint lehetséges.

en: Submit
hu_HU: Küldés

en: The connection is not secure.
hu_HU: A kapcsolat nem biztonságos.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
hu_HU: A platform továbbra sem konfigurált HTTPS kapcsolatokra, így kizárólag teszt célokra javasolt a használata.

en: Please write a motivation for the reply
hu_HU: Kérem írjon egy motivációt a válaszra

en: Send
hu_HU: Küldés

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
hu_HU: Az elfogadással meghosszabbítja a lejárati dátumot erre:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
hu_HU: Ez egy demó telepítés, kérjük ne használja valódi beküldésekre.

en: Install an authenticator app on your phone
hu_HU: Telepítsen egy authentikátor appot a telefonjára

en: Scan the QR code with the app
hu_HU: A QR kód beolvasása az app-pal

en: Error!
hu_HU: Hiba!

en: Internal server error
hu_HU: Belső szerver hiba

en: Error on input validation
hu_HU: Hiba a bevitel ellenőrzésekor

en: Resource not found
hu_HU: Erőforrás nem található.

en: Forbidden operation
hu_HU: Tiltott művelet

en: The specified old password is not valid
hu_HU: A megadott régi jelszó nem megfelelő

en: Resource can only be accessed via the Tor network
hu_HU: A forrást csak a Tor hálózatán keresztül lehet elérni

en: The upload request exceeds the size limit
hu_HU: A feltöltés meghadja a megengedett limitet

en: Current password
hu_HU: Jelenlegi jelszó

en: New password
hu_HU: Új jelszó

en: The new password must be different from the current one.
hu_HU: Az új jelszó nem egyezhet meg az eddigivel

en: Type your new password again
hu_HU: Gépelje be az új jelszavát újra

en: The two passwords do not match
hu_HU: A két jelszó nem egyezik

en: Validation of email address change in progress.
hu_HU: Az e-mailcím változtatás ellenőrzése folyamatban

en: Please check your inbox for further instructions.
hu_HU: Nézze meg a postaládáját a továbbiakért

en: Warning
hu_HU: Figyelem

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
hu_HU: Erősen ajánlott, hogy ezt az oldalt asztali gépről Tor böngészővel látogassa meg, amely megvédi identitását.

en: Download the Tor Browser
hu_HU: Tor-böngésző letöltése

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
hu_HU: Utána másolja át a következő címet a telepített Tor Böngészőbe:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
hu_HU: Küldött már be valamit? Adja meg a kulcskódját.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
hu_HU: A kulcs kód vagy nem érvényes,vagy a beküldés lejárt.

en: Select a file or drag it here.
hu_HU: Válasszon ki egy fájlt a számítógépéről vagy húzza ide

en: Size:
hu_HU: Méret

en: Uploading files…
hu_HU: Fájlok feltöltése…

en: Upload completed successfully!
hu_HU: A feltöltés sikeresen befejeződött!

en: Estimated upload time:
hu_HU: Becsült feltöltési idő:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
hu_HU: A címzettek igényelték, hogy töltsön ki egy további kérdőívet.

en: Fill the additional questionnaire
hu_HU: Kérjük, töltse ki a kérdőívet

en: From:
hu_HU: Feladó:

en: To:
hu_HU: Címzett:

en: Filename
hu_HU: Fájlnév

en: Upload date
hu_HU: Feltötlés ideje

en: File size
hu_HU: Fájlméret

en: Questionnaire answers
hu_HU: Kérdőív válaszok

en: Step
hu_HU: Lépés

en: Status:
hu_HU: Állapot:

en: Files attached by recipients
hu_HU: Címzettek csatolt fájljai

en: Upload a file:
hu_HU: Fájl feltöltése:

en: Welcome!
hu_HU: Üdvözöljük!

en: For the user documentation, visit:
hu_HU: A felhasználói útmutatóért látogasson ide:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
hu_HU: Ha technikai támogatásra van szüksége, általános kérdése, vagy ötletei vannak a szoftverhez:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
hu_HU: Ha szeretne hozzájárulni a fejlesztéshez vagy jelenteni egy hibát, kérjük nyisson egy hibajegyet a jegykezelő rendszerünkben:

en: Join our chat:
hu_HU: Csatlakozzon a csevegésünkhöz:

en: Follow the project on:
hu_HU: Kövesse a projektet itt:

en: An update is available:
hu_HU: Frissítés elérhető:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
hu_HU: Javasoljuk, hogy a "Beállítások" szekcióban töltse le a Fiók helyreállító kulcsát és tárolja biztonságosan. Ez a kulcs szükséges ahhoz, hogy helyreállítsa hozzáférését és visszaszerezze adatait abban az esetben, ha elfelejtené jelszavát.

en: The provided recovery key is invalid.
hu_HU: A megadott visszaállítási kulcs érvénytelen.

en: The provided reset token is invalid or expired.
hu_HU: A megadott törlési kulcs érvénytelen vagy lejárt.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
hu_HU: Új jelszó kéréséhez adja meg a felhasználónevét vagy az e-mailcímét.

en: Enter your email address to request a password reset.
hu_HU: Új jelszó kéréséhez adja meg az e-mailcímét.

en: Password reset requested.
hu_HU: Új jelszó kérése megtörtént.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
hu_HU: Írja be a titkosítás helyreállító kulcsot, hogy végre hajthassa a jelszó helyreállítás folyamatot.

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
hu_HU: A bejelentő identitásához való hozzáférés kérelmezve a gondnoknak.

en: Date of the request
hu_HU: A kérés dátuma

en: Show
hu_HU: Mutat

en: Congratulations!
hu_HU: Gratulálunk!

en: You have completed the platform activation.
hu_HU: Sikeresen befejezte a platform aktiválását.

en: Success!
hu_HU: Sikerült!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
hu_HU: A szivárogtató platform hamarosan készen áll!

en: Check your inbox to activate it.
hu_HU: Ellenőrizze az e-mailjeit, és aktiválja a platformot.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
hu_HU: Ha 24 órán belül nem aktiválja a platformot, az automatikusan törlésre kerül.

en: Sign up
hu_HU: Feliratkozás

en: Site
hu_HU: Oldal

en: Confirmation
hu_HU: Megerősítés

en: Invalid confirmation
hu_HU: Érvénytelen megerősítés

en: Invalid phone number
hu_HU: Érvénytelen telefonszám

en: Address
hu_HU: Cím

en: Tax code
hu_HU: Adókód

en: The answer is too short
hu_HU: A válasz túl rövid.

en: The specified input is not valid.
hu_HU: A megadott érték nem érvényes.

en: The specified input is not valid:
hu_HU: A megadott érték nem érvényes:

en: please enter a valid email address.
hu_HU: adjon meg egy érvényes email címet.

en: please enter numbers only.
hu_HU: kérjük csak számokat adjon meg.

en: Submissions disabled
hu_HU: Beküldések kikapcsolva

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
hu_HU: A kiszolgálóhoz anonim módon csatlakozik, ez a kiszolgáló csak névtelen beadványokat fogad el

en: Your report was successful.
hu_HU: Beküldése sikeres volt.

en: Remember your receipt for this report.
hu_HU: Jegyezze meg a visszaigazolást erről a bejelentésről.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
hu_HU: Használja a 16 számjegyű visszaigazolást a belépéshez. Ez lehetővé teszi, hogy megtekintsen bármilyen Önnek küldött üzenetet és hozzá adhasson tovább információkat.

en: View your report
hu_HU: Saját jelentés megtekintése

en: Recipient selection
hu_HU: Címzett kiválasztása

en: Select the recipients of your report:
hu_HU: Válaszd ki a beküldés címzettjét:

en: Recipients selected:
hu_HU: Kiválasztott címzettek:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
hu_HU: Elérte a maximum kiválasztható címzett számot.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
hu_HU: A következő címzettek kapják meg a bejelentését, és nem szüntethető meg a kiválasztásuk:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
hu_HU: Ebben a lépésben a következő válaszok vagy érvénytelenek vagy hiányoznak:

en: You must select at least one recipient.
hu_HU: Ki kell jelölnie legalább egy címzettet.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
hu_HU: Várakozás a fájl(ok) feltöltésére.

en: The following steps have errors:
hu_HU: A következő lépések tartalmaztak hibákat:

en: Hide
hu_HU: Elrejt

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
hu_HU: A következő lépésről lépésre szóló útmutató segít létrehozni a szivárogtató platformját.

en: Please choose a configuration profile:
hu_HU: Kérjük válasszon konfigurációs profilt:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
hu_HU: Ennek az admin engedély adása a felhasználói jelszavak alaphelyzetbe állítására

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
hu_HU: Javasoljuk, hogy állítsa be ezt az opciót, ha szeretné megvédeni az adatot az elvesztéstől, azokban az esetekben, amikor a címzettek elvesztik jelszavukat. Más szempontból nem ajánljuk ennek az opciónak a használatát, ha olyan rendszert szeretne, ahol kizárólag a címzettek férnek hozzá a beküldésekhez.

en: Please choose a different username.
hu_HU: Kérjük válasszon másik felhasználónevet.

en: I have read and agree to the terms of the license.
hu_HU: Elolvastam és elfogadom a licence feltételeket.

en: You have completed the platform wizard.
hu_HU: Sikeresen befejezte a platform varázslót.

en: Please summarize your report in a few words.
hu_HU: Írja le jelentését pár szóval.

en: Describe your report in detail.
hu_HU: Írja le a jelentését részletesen.

en: Do you want to provide your identification information?
hu_HU: Meg szeretné adni az azonosítási információit?

en: First name
hu_HU: Keresztnév

en: Last name
hu_HU: Vezetéknév

en: Alternative contact method
hu_HU: Alternatív kapcsolatfelvételi mód

en: I prefer to be contacted via this platform only
hu_HU: Kizárólag ezen a platformon keresztüli kapcsolatfelvételt preferálom

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Dear {RecipientName},
hu_HU: Kedves {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
hu_HU: Azért kapta ezt az e-mailt, mert létrejött a felhasználói fiókja a rendszerben: {Site}

en: Username: {Username}
hu_HU: Felhasználónév: {Username}

en: Activation link: {Url}
hu_HU: Aktiválási link: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
hu_HU: Kattintson az linkre a fiók aktiválásához, és állítson be jelszót.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
hu_HU: Sikeres aktiválás után a következő link segítségével férhet hozzá a rendszerhez: {LoginUrl}

en: Kind regards,
hu_HU: Szívélyes üdvözlettel,

en: Account activation
hu_HU: Felhasználói fiók aktiválása

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
hu_HU: A szivárogtató platform elérhető itt:

en: To log in, visit:
hu_HU: Belépéshez menjen erre az oldalra:

en: Users' credentials:
hu_HU: Felhasználói hitelesítő adatok:

en: The platform will be automatically deleted on:
hu_HU: A platform automatikusan törlésre kerül ekkor:

en: Access instructions
hu_HU: Hozzáférési információk

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
hu_HU: A jelenleg észlelt tevékenységek magasabbnak tűnnek szokásosnál.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
hu_HU: Ez lehet egy támadás jele (például: valaki elárasztja a kiszolgálót hamis információval), vagy csak egy használati kiugrás a projektje megnövekedett látogatottsága miatt.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
hu_HU: Vizsgálja meg a kérdést, hogy eldöntse legitim vagy sem.

en: The activities with unusual stats are:
hu_HU: A tevékenységek szokatlan statisztikával:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
hu_HU: A szerver nem tudja garantálni, hogy az új jelentések tárolásra kerülnek, ezért a beküldések tiltásra kerültek.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
hu_HU: Kérje meg a technikai támogatását, hogy hozzon létre több tárhelyet a szerveren.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
hu_HU: A GlobaLeaks technológia tartalmaz egy szerver állapot ellenőrző összetevőt, ami riasztja, amennyiben valami a figyelmét igényli.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
hu_HU: További információért jelentkezzen be az Adminisztrációs felületbe és nézze meg a "Rendszer statisztikák" és a "Rendellenességek" részeket.

en: Anomaly detected in {NodeName}
hu_HU: Rendellenesség észlelve ebben: {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
hu_HU: Kezdő lépések

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
hu_HU: Érvényes PGP-kulcs nélkül a rendszer nem fog tudni titkosított értesítéseket küldeni.

en: PGP key expiration alert
hu_HU: PGP-kulcs lejáratról értesítés

en: A new whistleblowing site has been registered.
hu_HU: Új közérdekű belentő oldal került regisztrálásra.

en: Registration data:
hu_HU: Regisztrációs adatok:

en: Site: {Url}
hu_HU: Weboldal: {Url}

en: Name: {Name}
hu_HU: Név: {Name}

en: Email: {Email}
hu_HU: E-mailcím: {Email}

en: New whistleblowing site registered
hu_HU: Új közérdekű bejelentő weboldal regisztrációja

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
hu_HU: Ez egy teszt e-mail, amelyet a platform adminisztrációs felületéről küldtek ki.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
hu_HU: Az e-mail sikeres kézbesítése azt jelzi, hogy a szerver képes volt hitelesíteni és kapcsolatba lépni az SMTP e-mail kiszolgálóval.

en: Test email
hu_HU: Teszt e-mail

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
hu_HU: Ez egy értesítő e-mail. A rendszerben az e-mailcímét erre a rendszerre kérték megváltoztatni {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
hu_HU: Kattintson a következő linkre a módosítás jóváhagyásához:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
hu_HU: Ha nem ön kérte ezt a módosítást, változtassa meg a jelszavát, és vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával.

en: Email change request
hu_HU: E-mailcím módosítás kérése

en: From: {Author}
hu_HU: Feladó: {Author}

en: Date: {EventTime}
hu_HU: Dátum: {EventTime}

en: From: Whistleblower
hu_HU: Feladó: Bejelentő

en: Date: {SubmissionDate}
hu_HU: Dátum: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
hu_HU: Címke: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
hu_HU: Státusz: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
hu_HU: A HTTPS tanúsítvány, ami a platformra feltöltött, lejárat közelében van vagy már lejárt.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
hu_HU: Lejárati dátum: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
hu_HU: Érvényes tanúsítvány nélkül ez a platform csak a Tor-on keresztül érhető el biztonságos módon.

en: Log in to solve the issue.
hu_HU: Lépjen be a probléma megoldásához.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
hu_HU: A HTTPS tanúsítvány hamarosan lejár

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
hu_HU: A HTTPS tanúsítvány mai napra beállított automatikus megújítása sikertelen volt.

en: The system will keep trying.
hu_HU: A rendszer újrapróbálkozik.

en: Failed HTTPS certificate renewal
hu_HU: A HTTPS tanúsítvány megújítása sikertelen volt.

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
hu_HU: Ez egy értesítő email arról, hogy egy gondnok jóváhagyta az identitás hozzáférési kérelmét a {TipNum} jelentés szivárogtatójának identitásához.

en: The report can be accessed at:
hu_HU: A jelentés elérhető itt:

en: Access to whistleblower's identity authorized
hu_HU: A bejelentő identitásához való hozzáférés engedélyezve

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
hu_HU: Ez egy értesítő email arról, hogy egy gondnok elutasította az identitás hozzáférési kérelmét a {TipNum} jelentés szivárogtatójának identitásához.

en: Access to whistleblower's identity denied
hu_HU: A bejelentő identitásához való hozzáférés megtagadva

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
hu_HU: Ez egy értesítő email arról, hogy egy címzett hozzáférést kér a bejelentő identitásához a {TipNum} jelentésben.

en: The request can be accessed at:
hu_HU: Az igénylés a következő címen érhető el:

en: New request of access to a whistleblower's identity
hu_HU: Új kérés egy bejelentő identitásához hozzáférésre

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
hu_HU: Ez egy értesítő email arról, hogy  {TipNum} jelentés bejelentője megadta identitását.

en: The whistleblower has provided their identity
hu_HU: A bejelentő megadta az identitását.

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
hu_HU: Azért kapja ezt az email, mert jelszó visszaállítás kérés érkezett ehhez a felhasználónévhez: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
hu_HU: Ha nem Ön hajtotta végre ezt a kérelmet, hagyja figyelmen kívül és törölje.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
hu_HU: A következő linkre kattintva megerősítheti kérését:

en: Password reset instructions
hu_HU: Jelszó visszaállítási tanácsok

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
hu_HU: Ez egy email arról, hogy a PGP-kulcsa le fog járni vagy már lejárt.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
hu_HU: Meg kell hosszabbítani érvényességét és frissíteni a platformon, vagy fel kell tölteni új kulcsot.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
hu_HU: Érvényes PGP kulcs nélkül a rendszer nem tudja titkosítani az adatokat amit Önnek küldtek.

en: Click the link to activate the platform:
hu_HU: Kattinton a linkre a platform aktiválásához:

en: Activation
hu_HU: Aktiválás

en: A software update is available.
hu_HU: Egy szoftver frissítés elérhető.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
hu_HU: Az jó biztonsági gyakorlat, ha a platform rendszeresen frissítésre kerül.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
hu_HU: Az új verzióban az új funkciók és a javítások megismeréséhez tekintse meg a változási naplót: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
hu_HU: Útmutatásért a frissítésekhez tekintse meg a kézikönyvet: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
hu_HU: Ez egy értesítő email arról, hogy a címzett hozzáférést adott egy vagy több jelentéshez.

en: New report
hu_HU: Új jelentés

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
hu_HU: A legkorábbi lejárati dátum: {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
hu_HU: Kérjük ellenőrizze őket, mielőtt törlődnek.

en: Some reports will expire soon
hu_HU: Néhány jelentés hamarosan lejár

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
hu_HU: Ez egy értesítő email arról, hogy egy bejelentő kiválasztotta Önt, mint értékes címzettet a bejelentéséhez.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
hu_HU: Önt arra kérték, hogy kifejezett figyelemmel tekintsen az információra és anyagra, ami benne található, Kérjük tartsa észben, hogy egy bejelentő többnyire nagy rizikónak teszi ki magát a publikum figyelme tekintetében. Ezért az anyag, ami ebben a jelentésben találhat magas fontossággal kezelendő.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
hu_HU: Ez egy értesítő email arról, hogy egy már létező jelentés frissítve lett.

en: Report updated
hu_HU: Jelentés frissítve

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
hu_HU: Ez egy értesítő email olvasatlan vagy frissített jelentésről.

en: Reminder about unread or updated reports
hu_HU: Emlékeztető olvasatlan vagy frissített jelentésekről

en: Role: {Role}
hu_HU: Szerep: {Role}

en: Password: {Password}
hu_HU: Jelszó: {Password}
